Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Týmy (max. 55)
  1. Black HILL / Salomon-Suunto / EPO (P)
    Jaroslav Krajník (Praha), Pavel Kurz (Praha), Tomáš Petreček (Opava)
  2. Salomon-Suunto (P)
    Marek Navrátil (Čeladná), Pavel Štryncl (Liberec), Jan Kotyk (Červené Pečky)
  3. CZAR (R)
    Petr Bloudek (Štěchovice), Tomáš Vaněk (Roztoky), Jiří Lorenz (Praha)
  4. EPO / VYKING (R)
    nestartuje (.), nestartuje (.), nestartuje (.)
  5. Fénix multisport / EPO (P)
    Kristýna Skalická (Brno), Jan Obuškevič (Modřany), Pavel Paloncý (Brno)
  6. EPO / Čelovky Lucifer / Žižkovský tygři (P)
    Petr Pruner (Praha 8), Tomáš Protiva (Praha), Tereza Hnátková (Horská Kvilda)
  7. Polička je zlatá loď (P)
    Martin Mazal (Polička), Vít Pučálek (Polička), Milan Beneš (Polička)
  8. První oddíl (P)
    Milan Důrek (Velký Třebešov), Pavla Myslivcová (Hradec Králové), Jan Dostál (Náchod)
  9. EPO Brunetky (P)
    Jana Ryantová (Praha), Martina Bochenková (Praha), Simona Karochová (Praha)
  10. Predátorky (P)
    Veronika Vytinová (Radimovice), Kristína Málková (Praha), Sandra Němcová (Plzeň)
  11. EPO walking dead (P)
    Marie Šoukalová (Zábřeh), Iva Šmerdová (Olomouc), Magdalena Böhmová (Praha)
  12. Diversity Beasts (P)
    Iva Nesibová (Praha), Radka Kozlová (Praha), Helen Sutterová (Praha)
  13. EPO - ZONKY (P)
    Aneta Albrechtová (Praha), Lucie Parisová (Praha), Veronika Schoříková (Praha)
  14. Undead (P)
    Jiří Šour (Praha), Michaela Bosáková (Praha), Petr Böhm (Praha)
  15. Undead groovy team (P)
    Martin Holas (Praha), Jiří Dohnal (Praha KOŠÍŘE), Zdeněk Roubíček (Nejvostřejší Křivoklát)
  16. Dva plus jedna (P)
    Jan Uhlíř (Praha), Franta Jindřich (Most), Kristýna Štěpánková (Praha)
  17. GoodData (P)
    Milan Sladký (Brno), Matej Hasul (Brno), Jiří Zajíc (Brno)
  18. WC Pivson Praha (P)
    Tomáš Vitásek (Praha), Petr Jech (Praha), Alena Trnková (Praha)
  19. Nepalci (P)
    Josef Orel (Praha), Tomáš Král (Viden), Karel Chuchel (Brno)
  20. ApartmanyRokytnice.cz (P)
    Tomáš Trávníček (LIBEREC), Honza Valeš (JABLONEC), Filip Klozar (ROKYTNICE)
  21. Arena PK Team (P)
    Jaroslav Kladivo (Kladno), Václav Fousek (Frýdek-Místek), Dominik Vacek (Hradec Králové)
  22. HO J.Gagarina (P)
    Martin Marek (Letohrad), Michal Lehký (Ústí nad Orlicí), Milan Bárta (Ústí nad Orlicí)
  23. EPO Geografové (P)
    Kateřina Procházková (Dobřichov), Petra Masojídková (Třeboň), Michal Matyáš (JIlemnice)
  24. tým JKF (P)
    Kateřina Blatoňová (Petrovice u Karviné), František Lubík (Paseky nad Jizerou), Jakub Nápravník (Červený Kostelec)
  25. Prostě my (P)
    Václav Tomíček (Paseky nad Jizerou), Aleš Jerie (Paseky nad Jizerou), Petra Kočárková (Jablonec nad Jizerou)
  26. 4FUN (P)
    Leo Sedlák (Brno), Klara Blažková (Jihlava), Andrea Neubauerová (Puklice)
  27. Lenoši (P)
    Jan Plavec (Heřmanův Městec), Filip Černoch (Brno), Tomáš Bělohlávek (Praha)
  28. Hanibal Team
    Petr Fait (Černošice), Jan Svrček (Praha), Kamil Koubík (Praha)
  29. Slav squat squad (P)
    Jan Tomášek (Praha), Miloš Chromý (České Buďějovice), Konstantin Lutskiy (Praha)
  30. Hledá se silný sponzor (P)
    Martin Grünwald (Blansko), Jan Čapek (), Kateřina Mandulová ()
  31. SRTG HK (P)
    Lukáš Hubálek (Lukavice v Čechách), Jan Novák (Oldříš), Martin Sláma (Hradec Králové)
  32. Král a jeho družina (P)
    Král Martin (Praha), Hronová Barbora (Vráž), Králová Veronika (Praha)
  33. EPO Dream Team na cestě za slávou (P)
    Jana Gallová (Teplice), Michala Kisslerová (Trebic), Jaroslav Mráz (Rokycany)
  34. Milesovka365.cz (P)
    Martin Kratochvíl (Bílina), Petr Mondri (Praha), Václav Bašek (Žalany u Teplic)
  35. Nejlepší genový mazlík (P)
    Luděk Michera (České Budějovice), Jan Jerhot (České Budějovice), Petr Sůsa (Svatý Jan nad Malší)
  36. Northern Warriors (P)
    Vladimír Bradna (Liberec), Petra Kurfiřtová (Jablonec nad Nisou), Lukáš Mráka (Jablonec nad Nisou)
  37. GLADIATORS (P)
    Jiří Cimler (Kralupy nad Vltavou), Michal Mikšovský (Kralupy nad Vltavou), Alex Hurskyj (Slatiňany)
  38. EPO ZTP (P)
    Jonáš Procházka (Dobřichov), Ondřej Hlaváč (Praha), Daniel Baxa (Praha)
  39. Zkušení borci (P)
    Tonda Janovec (Brod nad Tichou), Pavel Děd (Beroun), Jan Markvart (Štěchovice)
  40. Bratřijaksepatří (P)
    Ondřej Simandl (Praha), Radek Simandl (Praha), Tereza Tocháčková (Praha)
  41. EPO sněženka a machři (P)
    Tomáš Svoboda (Třebíč), Martin Cabalka (Žamberk), Tereza Drábková (Roztoky)
  42. EPO - nEPOsraní fitness králičci (P)
    Ondřej Štěrba (České Budějovice), Ondřej Šebl (Praha), Štěpán Bušek (Nepřívěc)
  43. Šerpové z polabí (P)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jan Větrovský (Poděbrady), Tomáš Odehnal ()
  44. EPO Na procházce (P)
    Jan Macháček (Praha), Jiří Brožek (Praha), Lenka Němcová (Praha)
  45. Ž3 Sport (P)
    Michal Žák (Náchod), Pavel Pecold (Kramolna), Zuzana Šubrtová (Dolní Radechová)
  46. Mladí nadějní golfisté - a Jíťa (P)
    Jitka Ouhrabková (Vrchlabí), Jakub Strmeň (Horní Branná), Tomáš Sádek (Vrchlabí)
  47. RHB-TVL FNM (P)
    Jan Pokorný (Praha), Jan Zýka (Praha), Ondřej Růžek (Praha)
  48. Spartan gym sweep ocra elite team (P)
    Martin Nohejl (Milovice), Lukáš Novák (Poděbrady), Jiří Vacík (Praha)
  49. eXtreme trolling (P)
    Ondřej Košatka (Praha), Milan Černil (Praha), Magdalena Čejková (Praha)
  50. Klobucká mafie (P)
    Josef Bělaška (Valašské Klobouky), Jan Nahodil (Valašské Klobouky), Michal Šuchma (Valašské Klobouky)
  51. Sandál s ponožkou (P)
    Tomáš Řehořek (Karlovy Vary), Hynek Rint (Karlovy Vary), Petr Machovec (Karlovy Vary)
  52. EPO BRATŘI V BIKU (P)
    Zdeněk Sedláček (Praha), Martin Forejt (Praha), Martina Škrdlantová (Praha)
Sponzoři
Partneři