Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

V tomto fóru můžete diskutovat o závodu, případně pokládat dotazy.

Nový příspěvek
GPS tracking
Ahoj Snažím se podívat na GPS tracking a nedaří se mi otevřít adresu follow.me.cz dle odkazu a FB. Klikám špatně já nebo je problém na serveru? Díky
Martin Grünwald před měsícem Odpovědět

Re:GPS tracking
Stránky už fungují. Jde se nějak dostat k souboru s GPS souřadnicemi? Díky
Martin Grünwald před měsícem Odpovědět

počasí
Počasí se má zhoršit. Hodně zhoršit z pohledu městského člověka. Prosím nepodceňujte výbavu. V soboru bude mrznout i přes den, u Pecky bude v noci hodně foukat.
ORG před měsícem Odpovědět

Zachrana
Ahojda, na posledni chvili nam onemocnel partak. Veri, ze to da, ale predbezne hledame nahradnici ci nahradnika... ksfga@matfyz.cz
Ludek před měsícem Odpovědět

bezky
Zdravim, jak to tedy bude s dopravou bezek? Viz dotaz nize. Diky, Fil
Filip před měsícem Odpovědět

Re:bezky
viz. Aktuality
ORG před měsícem Odpovědět

Někdo hledá člena týmu? Hlásím se.
Někdo hledá člena týmu? Hlásím se. Pište lenni.nemcova@gmail.com Případně se těším na společné přežívání a porážení překážek ;-)
Lenka Němcová před měsícem Odpovědět

Re:Někdo hledá člena týmu? Hlásím se.
Aktualizace: Již sem tým našla.
Lenka Nemcova před měsícem Odpovědět

Občerstvení
Ahoj, možná hloupý dotaz, ale jdeme se zůčastnit poprvé. Občerstvení na trati (nebo respektive u nějakéo pointu) není, že? Vzít si musíme vlastní, je to tak? Děkuji za odpověd.
José před měsícem Odpovědět

Re:Občerstvení
Přesně tak. Je to survival. Cestou ale můžete (nemusíte) potkat občerstvení, obchod, obchůdek, horské občersvení.
ORG před měsícem Odpovědět

Náhradník
Ahoj, rád sa pridám do tímu, ktorému chýba člen. Už som sa jednoho krkonošského survivalu zúčasnil. matus.rasti@gmail.com
Rasti Matus před měsícem Odpovědět

běžky
Dobrý den, mám dotaz ohledně běžek. Pokud si je vezmeme, bude nutné je po celou dobu závodu nést s sebou? Zdá se mi to jako velká přítěž, využít je jen na pár kilometrů a pak je nést. Nebo je to vymyšlené jinak?
Jakub Nápravník před měsícem Odpovědět

Re:běžky
ještě upřesníme pár dní před závodem a samozřejmě i těsně před startem. Běžky vám dopravíme do míst, kde už jejich použití má smysl. Takže je dostanete nejdříve na území národního parku a není třeba je nosit od Pecky.
ORG před měsícem Odpovědět

Použití GPS hodinek
Dobrý den, je možné během závodu mít sebou GPS hodinky? Pouze pro záznam trati a ujité km :). Mám tedy Fenix3 který má bohužel i glonass, ale bez map, tak zda je mohu mít nebo shánět něco jiného... Děkuji
Verča před 2 měsíci Odpovědět

Re:Použití GPS hodinek
Pro záznam můžete použít nejen Fenixy, ale i program v mobilu. Jde více méně o to, jak je kdo čestný a jestli si mapu zapne, nebo ne. Pro zajímavost - ti nejlepsí nemají důvod to řešit, protože mapa je rychlejší a přehlednější. Když ví, kde jsou. A to ví moc dobře.
ORG před 2 měsíci Odpovědět

Parťáci
Ahoj, kdyby někomu chyběl člen týmu, ráda se k někomu přidám, ideálně 2 kluci. Loni jsem závod absolvovala, takže trochu vím oč jde. Pište kdyžtak na FB do zpráv.
Adéla Jemelíková před 2 měsíci Odpovědět

« 1 2 3 4 5 6 »
Sponzoři
Partneři