Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality
17.3.2014

STAV SNĚHU Do výšky 1000m.n.m. potkáte sníh jen výjimečně. Výše už ano, ale před týdnem např mezi Výrovkou a Luční boudou byla vrstva ušlapaného sněhu. Odhadem střídavě mezi 20–70cm. Dále za Luční u hranic na cestách (jinam stejně nemůžete) kolem 20cm. Při pohledu na Sněžku (v dálce) bylo vidět kameny.

http://kamery.humlnet.cz/…lucni-bouda/

6.3.2014

I pro diváky máme tip na zajímavě strávený první jarní víkend v Krkonoších. Poštovna na Sněžce bude v sobotu 22.3. otevřena už od 02:00! Sněžka je jedno z kontrolních stanovišť Krkonošského survivalu a majitelé Poštovny nám vyšli vstříc a slíbili takto brzy otevřít. Takže kdo si chcete dát kávu nebo čaj (a k tomu třeba něco sladkého či kus pizzy) a současně při tom pozorovat světla měst a vesnic hluboko pod Vámi, můžete přijít. A když budete mít štěstí, třeba zrovna kolem Vás poběží H.Zemaník, P.Štryncl, Palonc, T.Petreček a ještě další z těch, kteří jsou ve startovním poli závodu. Závod je scorelauf (volný postup mezi stanovišti), takže žádného hada závodníků nečekejte. Spíše roztroušené tříčlenné skupinky. Pokud by Vám nestačila nejkratší cesta od auta či vlaku na Sněžku, můžete přijet na start (21.3. ve 22:00) k chatě Kara nad Vítkovicemi. Pak si přejdete (třeba s těmi, co závod nepoběží) směrem někam zhruba mezi Rovinky a Žalý. Tam budou všichni trochu zmateně (zmateně ale pouze pro nic netušícího pozorovatele) zhruba hodinku pobíhat. Takže než budou první hotovi, dávno už můžete být kus před nimi. O něco dál pak bude velmi zajímavá podívaná, kterou ale nebudeme nikomu prozrazovat dříve, než závodníci odstartují. Takže pokud jsme Vás zaujali a máte předposlední březnový víkend volný, přijeďte do Krkonoš!

5.3.2014

pro zájemce o trika ze závodu zveřejňujeme následující odkaz: https://plus.google.com/u/0/?…

K dispozici jsou dvě varianty (viz foto). Trička jsou bavlněná (200 g), nápisy ze zažehlovací folie. Jsou možné různé barvy triček, potisk je vždy bílý. Cena: jednobarevné tričko – 180 Kč, dvoubarevné – 220 Kč Objednávky na emailu horska(zawináč)o­rientacni-hra.cz Nejpozději do 14.března, do 13:00. Trička jsou „unisex“. Velikosti jednobarevných: XS, S, M, L, XL, XXL Velikosti dvoubarvených: S, M, L, XL, XXL

27.2.2014

Data o závodnících Potřebujeme alespoň jména a telefonní čísla všech členů týmu. Každá změna člena týmu, nahlášená méně než 1týden před závodem bude za poplatek 100Kč. Změna kategorie za 200Kč. Je třeba všechny přinutit k dodání základních informací! Pokud budou všichni čekat až na prezentaci hodinu před závodem, zbytečně nás (a tím i Vás) budete zdržovat. Proto prosíme ty, kteří ještě neposlali zmíněné informace, ať tak udělají co nejdříve. Také pro Horskou službu je třeba mít alespoň základní data. Aniž bychom chtěli cokoli přivolávat, je třeba mít alespoň základní přehled!.

26.2.2014

7. až 9. března proběhne obhlídka prostoru závodu. V následujících dnech Vás budeme informovat o sněhových podmínkách a různých doporučeních včetně fotek pořízených při tomto „výletu“

14.12.2013

Nový web zpovozněn, stará verze na http://orientacni-hra.cz/info.php?…

1.12.2013

Zahájena příprava nového webu.

« 1 3 5 6 7 8 »
Sponzoři
Partneři