Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality
26.3.2015

Fotky ze závodu naleznete ZDE a ZDE

22.3.2015

Celkovými víťazmi Krkonošského survivalu 2015 sa stali v zložení Jaroslav Krajník, Pavel Kurz a Ondřej Kutiš za tím (po slovensky sa píše s makkým í) BlackHILL/Salo­mon/EPO Na druhom mieste skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk za Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com a tretie miesto obsadili Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata za CZAR Výsledky v jednotlivých kategóriach sú: Muži: 1. BlackHILL/Sa­lomon/EPO (Jaroslav Krajník, Pavel Kurz, Ondřej Kutiš) 2. Salomon/Suunto-Sevenpoint2. (Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk) 3. CZAR (Jiří Lorenz, Petr Bloudek a Karel Janata) Mix: 1. Ekonom Praha Outdoor (Barbora Válková, Petr Paseka, Lukáš Benda) 2. Perpetum Mobile – DaBaŠu (Eliška Šulcová, Rostislav Štefánek, Ivan David) 3. Fénix multisport – Adidas (Kristýna Skalická, Pavel Paloncý, Dan Šilar) Ženy: 1. Rolníčky (Markéta Vávrová, Lenka Vyšínová, Aneta Fritscheova) 2. EPO We like it pink – Kajakářky rulez (Vendula Řehová, Barbora Kovaříková, Petra Höferová) 3. Bludičky (Markéta Dolečková, Magdalena Vančáková, Pavlína Procházková) Víťazom gratulujeme, celkový prehľad za všetky tímy uverejníme v priebehu týždňa.

19.3.2015

Prostor závodu je zhruba ohraničený body Stachelberg, Jánské Lázně, Černá hora, Benecko, Kara, Špindl, Stoh, Výrovka, Růžohorky, Žacléřské boudy, Horní Albeřice. Dost prostoru na to, abyste využili běžky i sněžnice, přestože jsou mnohé kontrolní body bez sněhu. Malý tip – např.cíle časovek jsou zhruba ve výšce 900, resp. 1150m.n.m. V této situaci budou sněžnice ve výhodě. Nic nezkazíte tím, když si běžky nebo sněžnice (pokud je máte), vezmete alespoň do auta a na místě se podle mapy rozhodnete.

19.3.2015

Pokud víte, že se závodu nezúčastníte (nepřijedete), dejte prosím vědět. Stejně jako když jste ze dvou týmů poskládali jeden. Nechtěli jsme, aby někdo z Vás musel cestou na start v autobuse stát, tak jsou objednané 4. Ale teď to vypadá, že by mohly stačit busy tři. Ale chtěli bychom mít jistotu.

19.3.2015

ak máte tí, ktorým sa rozpadol team, aj napriek tomu záujem doraziť na závod, zažiť jeho atmosféru ako divák, a následne nám po závode v sobotu a v nedeľu pomocť so zberom kontrol, uvítame to. Preplatíme benzín použitý na dopravenie ku kontrolám.

12.3.2015

V pondělí 16.3. zašleme týmům informace před startem a instrukce k závodu oprava – instrukce budou 17.3. navečer

10.3.2015
10.3.2015
4.2.2015

oznámení o změnách

Pokud budete měnit složení týmu, dejte prosím vědět co nejdříve. Všechny změny, které budou ohlášeny později než 10.3.2015, budou zpoplatněny 200Kč – jinak bychom Vás nedonutili. Z organizačních důvodů nelze nechávat změny na dobu těsně před závodem. Pokud jste za své parťáky uvedli(y) nesprávná data, je také dobré nahlásit ta správná. Při zásahu Horské služby (jakkoli ho nechceme přivolávat) je potřeba o Vás vědět alespoň to základní – tedy telefon, datum narození a jméno.

Pokud se nebudete moci zúčastnit, tak samozřejmě je možné startovné přenechat dalším zájemcům v pořadí. Pošleme Vám na ně kontakt a na vyrovnání se domluvíte. Čím později to ale oznámíte, tím méně bude času na výměnu.

1.2.2015

KS15 trička

Můžete si objednat verzi jednobarevnou a (nebo) dvoubarevnou. Náhledy ZDE. Díky partnerům je letos můžete mít za 120Kč/ks (1 barva) nebo za 150Kč (2 barvy). Objednávky na slavkaZAWINÁČ­krkonosskysur­vivalTEČKAcz. Do předmětu zprávy napište prosím „TRIČKA“, do zprávy JMÉNO (vašeho) TÝMU, zvolené varianty (1–6 a A-D), pro každou zvolenou variantu počet, velikosti a (v případě jednobarevných) čísla barev. Dvoubarevná verze je „pouze“ s loňským potiskem, jednobarevná verze má i nové varianty (B, C a D). Objednávky do 28. února. Včetně plateb – číslo účtu stejné, jaké bylo pro zaplacení startovného. Do zprávy pro příjemce prosím jméno týmu. Prosíme 1 souhrnnou platbu za 1 tým. Pokud platby do 28.2. nepřijdou, trička nebudou objednána! K vyzvednutí budou v den závodu při prezentaci na Kaře.

« 1 3 4 5 6 7 8 »
Sponzoři
Partneři