Krkonošský survival
Čeština English

Krkonošský survival

Aktuality
1.3.2016

video z přípravy „bejkárny (pana ředitele)“ https://youtu.be/0RoDw1fDEFo

1.3.2016

fotky z průzkumu místa pro brod lze vidět ZDE

30.1.2016

Změny velikostí triček je možné provést do 10.2. Později přihlášení obdrží trička těch, po kterých získají místo, případně pánskou velikost L /// ZDE jsou náhledy na rozměry /// Změny v týmech (název, členové) je možné provádět bezplatně do 10.3. / Všechny pozdější budou zpoplatněny 100Kč. Jinak nelze nikoho donutit, aby to udělal zavčas. Zdržovat se papírováním na poslední chvíli nebo při prezentaci nelze.

29.1.2016

GPS tracking při KS16 /// Máte možnost být během závodu „sledováni“ Vašimi přáteli nebo rodinou. Pokud byste jim třeba o víkendu chyběli. Nebo pak po závodě, hezky doma v teple, debatovat přímo s mapou nad taktikou jednotlivých soupeřů. Protože ale tato služba není zadarmo a startovné na KS jsme ponechali nízké, mohli bychom si dovolit pouze několik GPS čidel. Pokud by ale každý z týmů chtěl svůj čip a byl by ochoten doplatit 200Kč, nemuseli bychom řešit „parametry“ výběru těch týmů, kterým bychom čidla na závod propůjčili. Prosíme tedy ty, kteří by o tuto službu měli zájem, ať napíší na email závodu. Těch 67Kč na jednoho za to opravdu stojí /// 5.2. večer – zatím 13 týmů GPS tracking bude chtít, 3 ne

28.1.2016

UBYTOVÁNÍ: /// Na přespání zbývá (dnes v 23:00) 6 volných míst na pokojích. Místo na spaní na zemi už není. Prosím nespoléhejte na to, že se na poslední chvíli rozhodnete, že chcete spát na Kaře také. A nenápadně se pak „ztratíte“ mezi ostatními. Kdyby vás totiž bylo víc, mohli byste se pak zbytečně mačkat a ti, kteří si svůj nocleh zaplatili, by nepohodlím dopláceli na ty „nerozhodné“. Jako každý rok budou mít závodníci na zápěstích pásky známe např. z festivalů. Pokud by i po večírku chtěli na Kaře zůstat někteří se špatnou barvou pásku :-), budou vykázáni do lyžárny. Ale pozor, ta moc velká není. A je tam průvan a na zemi kachličky :-(

17.1.2016

Limit startujících týmů je 55. Je ale témeř jisté (na základě zkušeností z minulých 4 ročníků), že několik týmů svoji účast na poslední chvíli zruší. Týmy čekající „ve frontě“ na uvolněné místo s tímto často nepočítají a tak i s pozicí 65 na startovní listině máte šanci na účast!

30.12.2015

VELICE SE OMLOUVÁME, ALE MUSÍME ZMĚNIT TERMÍN KS'16 O JEDEN TÝDEN DŘÍVE. START TEDY BUDE 18.3. VE 22:00! NĚKTERÉ VĚCI BOHUŽEL NEDOKÁŽEME OVLIVNIT. Pravděpodobně některé z Vás tato informace potěší, protože si nebudou muset „stýskat“, že přijdou buď o KS, nebo o Velikonoce. Přestože Velikonoční pondělí na horách je báječné. Samozřejmě těm, kdo již zaplatili a termín se jim nehodí, startovné vrátíme. Prosíme tedy ty, kterým změna nevyhovuje a již zaplatili, aby se nám ozvali.

Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré v Novém roce.

14.12.2015
12.12.2015

Po jednání s Lesy ČR, CHKO Jizerské hory a Krnapem máme domluvená místa, kudy můžeme vést příští ročník závodu. Z této zmínky je jasné, kam příští rok závodníky odvezeme na start. A z kterého směru se budou přibližovat do cíle. Nebude to dále než 50km, takže i pro pomalejší pohodáře by to mělo být zvládnutelné.

1.12.2015

TV reportáž z Krkonošského survivalu 2015 naleznete TADY, od 55 vteřiny.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Sponzoři
Partneři